خوش آمدید به واحد بازرگانی شرکت برج سازان پارسیان

بازرگانی صنعت ساختمان

شرکت برج سازان پارسیان با 16 سال سابقه حرفه‌ای و تخصص در مدیریت ساخت و ساز، در همه مراحل ساخت خانه شما به عنوان مدیر پیمان همراه می‌شود. هدف ما ارائه بنایی مرغوب و با ارزش افزوده بالاست، که سرعت ساخت، کاهش هزینه‌ها و کیفیت بالا از ویژگی‌های آن هستند. در بخش فنی و مهندسی، با سال‌ها تجربه می‌توانیم بهترین متریال، نوع ساخت، جانمایی پلان و تاسیسات را انتخاب کنیم و مشاوره‌های لازم را فراهم آوریم.

مصالح مورد استفاده در پروژه های ساختمانی و عمرانی در واقع اجزاء تشکیل دهنده و مواد اولیه یک محصول تمام شده به نام ساختمان می باشد. به عبارتی استفاده و بکارگیری ازمواداولیه مرغوب و استاندارد و البته مقرون به صرفه باعث می شود تا محصول نهائی ازکیفیت بالائی برخوردار باشد. در گذشته مصالح و متریال مورد استفاده در پروژه های ساختمانی به دلیل سادگی سازه ها و نبود طراحی های شاخص و نیزعدم استفاده از استانداردهای ویژه، بسیار ساده و بصورت یکنواخت بوده اند. از این رو تهیه و گردآوری مصالح مورد نیاز به روش کاملا سنتی انجام می گرفته است.

امروزه با پیشرفت فوق العاده در صنعت ساختمان، هر پروژه عمرانی بواسطه طراحی های منحصر بفرد و لازمه استفاده از مصالح به صورت ویژه از یک فرمول خاص پیروی می کنند. به موازات همین پیشرفت، سخت گیری های مهندسی در کنار استاندارد های مدون باعث شده تا از ورود هرنوع مصالح و یا متریال بی کیفیت که فقط از قیمت ارزانی برخورد است جلوگیری به عمل آید . مجموعه این عوامل باعث ایجاد یک دغدغه برای کارفرمایان و مجریان محترم پروژه های ساختمانی و عمرانی شده است و همواره مرتفع ساختن این مشکلات برای آنان یک چالش اساسی محسوب می گردد.

بخش خدمات بازرگانی و تجاری شرکت برج سازان پارسیان مصالح مورد نیاز در اجرای پروژه شما را تامین می کند. ما با آگاهی کامل از حساس بودن مصالح مصرفی در مقاوم سازی سازه و نیز دغدغه دستگاه نظارت در مورد کیفیت آن‌ها، فقط مصالح نام‌آشنا و تایید شده را تامین می نماییم که مورد تایید مهندسین ذی‌الصلاح پروژه شما واقع گردد. کلیه مصالح تامینی از شرکت‌های بین‌المللی معتبر در این حوزه می‌باشند که مشخصات فنی آنها با تست‌های مرتبط مطابق استانداردهای مربوطه تایید شده است.

شرکت برج سازان پارسیان در جهت تأمین مصالح و اقلام مورد نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی و تأمین نیاز در بخش نیروی انسانی و تجهیزات در خدمت کارفرمایان و مجریان محترم می باشد. تشکیل یک کار گروه فنی و با تجربه جهت گردآوری یک متریال لیست جامع و کامل همواره در کنار مشتریان گرانقدر باعث ایجاد یک فضای حرفه ای و تعامل مستقیم می گردد. ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و عاملین فروش مصالح ساختمانی باعث می گردد تا با حذف واسطه قیمت نهائی و تمام شده بسیار رقابتی و مقرون به صرفه باشد.

مراحل کار

ابزار و ماشین آلات

تهیه و تأمین ماشین آلات مانند (بالابر برقی، هیلتی، پیکور و …) و لوازم ساختمانی شامل (بیل، فرقون، کلنگ و …) که در تمام مراحل اجراء مورد نیاز می باشند. لوازم ایمنی نیز شامل (کلاه، دستکش، علائم احتیاطی و …) که از واجبات هر پروژه ساختمانی است.

مصالح ساختمانی

تهیه مصالح پایه به عنوان پر مصرف ترین اقلام مورد نیاز در هر پروژه، مانند (سیمان، گچ، ماسه و دیگر موارد) و همچنین مصنوعات بتنی که بلوک یکی از مهم ترین آنهاست ، تأمین انواع سنگ، کاشی و سرامیک به صورت مستقیم از کارخانه و تحویل در محل پروژه و همچنین خرید آهن آلات و میلگرد مورد نیاز پروژه با بهترین قیمت بازار جهت مدیریت هرچه بهتر هزینه های پروژه.

رنگ و مواد شیمیایی

اقلام مورد نیاز در عایق کاری، نقاشی و ملزومات شیمیائی به لحاظ کیفی باید کاملاً استاندارد و مورد تأیید باشند تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری شود. گروه بازرگانی شرکت برج سازان پارسیان تمام کنترل ها را قبل از خرید با حساسیت بالا انجام داده و از نظر کیفیت بالا و قیمت مناسب محصول اطمینان کامل دارند.

تاسیسات مکانیکی

اقلام مورد نیاز در تأسیسات مکانیکال از تنوع بسیار بالائی برخوردار است و حتما باید از برند های دارای استاندارد بالا استفاده شود تا به مرور زمان دچاراصطحلاک و مشکل نگردند. کارشناسان تأمین مصالح شرکت برج سازان پارسیان تمام اقلام مورد نیاز این بخش را به صورت مستقیم از کارخانه و یا از عوامل فروش تهیه می نمایند.

تاسیسات الکتریکی

تأسیسات الکتریکی دارای ملزومات و اقلام ریز و درشت با ارزش ریالی بالا می باشد که در خرید آنها باید نهایت دقت در انتخاب محصول به کار رود دراین بخش محصولات خارجی را حتما باید از وارد کنندگان و یا نمایندگی های معتبر تهیه نمود.

دکوراسیون داخلی

لوازم و تجهیزات آشپزخانه و دکوراسیون داخلی در یک ساختمان نه تنها باید دارای ظاهر شکیل و به روز باشند بلکه باید دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب نیز باشند. تمام این موارد توسط کارشناسان، معماران و طراحان داخلی شرکت برج سازان پارسیان در قالب تحقیقات کامل انجام گرفته است.

Works with AZEXO page builder