برج سازان پارسیان

خوش آمدید به واحد پیمانکاری گروه معماری و عمرانی سرا

گروه معماری و عمرانی سرا با اجرای پروژه های ساختمانی متنوع به یکی از برترین شرکت های پیمانکاری در ایران تبدیل شده است. امروزه این شرکت دارای تکنولوژی، تجهیزات پیشرفته و همچنین تیمی متشکل از 750 تا 1000 نیروی انسانی کارآمد است که برای رسیدن به جزئیات دقیق نیازهای شما تلاش می کنند. مجوز کار و ساخت پروژه هایی با مساحت نامحدود را نیز دریافت کرده است.

گروه معماری و عمرانی سرا به خدمات با کیفیت و تحویل سریع به رسمیت شناخته شده است که بخشی ضروری از زمینه ساخت و ساز است. با تعیین استانداردها برای بسیاری از سازه ها، به ویژه ساختمان های RCC، کار ما حاکی از طیف گسترده ای از ساخت و سازهای ماهرانه است که شرکت ما ارائه می دهد. ما به اندازه کافی تجهیز شده ایم تا بتوانیم با موفقیت، ساخت و ساز ساختمان های RCC و فولادی را بر اساس کلید در دست انجام دهیم، خواه ساختمان های مسکونی یا تجاری باشند. ما برای تکمیل و تحویل پروژه ها مطابق با مشخصات مشتری در مدت زمان معین کاملاً واجد شرایط هستیم. از تجربه گذشته و حال، مشتریان ما می دانند که گروه سرا کیفیت را در تمام کارهای خود تضمین می کند. شرکت ما به رعایت بسیاری از استانداردهای کیفیت پذیرفته شده جهانی و سایر استانداردها از جمله ISO9001، ISO14001، OHSAS، دستورالعمل‌های Trakhees و سایر مقررات جهانی افتخار می‌کند.

شهرت ما برای برتری عمدتاً مبتنی بر تحویل سریع پروژه های تکمیل شده به موقع و در چارچوب بودجه است. گروه سرا به رشد مداوم خود در سراسر ایران بسیار مفتخر است. تیم جامع ما پروژه های مختلفی را با تکنولوژی مدرن و پیشرفته ساخته است. این ما را به یکی از پیشگامان پیشرو در صنعت ساخت و ساز تبدیل می کند. استانداردهای بالای ما، که شامل صداقت، کیفیت و کارایی است، باعث شده است که به عنوان یکی از شرکت های پیمانکاری ارزشمند در منطقه شناخته شویم.

اطمینان از استفاده از مواد با کیفیت و تکمیل پروژه ها به موقع، کلید رضایت مشتری است، به همین دلیل است که ما به طور خستگی ناپذیر برای ارائه کار با کیفیت با نرخ های رقابتی تلاش می کنیم. ما توجه زیادی به نوآوری مستمر و نیازهای بازار داریم. شهرت ما بر این استوار است که هر مشتری حق دارد زیرساخت های با کیفیت را در هر زمان بر حسب نیازهای خود داشته باشد.

سیستم تحویل پروژه گروه سرا برای ارائه راه حل های مدرن و انعطاف پذیر برای هر پروژه ای که به ما اعطا می شود آماده است. تأکید بر کیفیت، توجه ویژه به جزئیات، تمرکز کلی و خاص برای برآورده کردن استانداردها و الزامات بین المللی، راه را برای موفقیت بیشتر ما ایجاد کرده است.

Works with AZEXO page builder