• Our Location :
  • Timsar Falahi Street, yazd, iran
  • Mail Us :
  • borjsazan.parsian12140@gmail.com
  • Call Us :
  • 03535306868/03535306767

با برج سازان پارسیان رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید

16

سال تجربه کاری

ما از سال 1385 خدمات مشاوره و معماری را آغاز کردیم.

 

شرکت برج سازان پارسیان
با بیش از یک دهه فعالیت مفید در عرصه ساخت و ساز، اکنون در دومین دهه فعالیت خود، با عزمی دوچندان و تجربه ای گران بها در مسیر خلاقیت گام بر می دارد. مهندسان و طراحان برج سازان پارسیان با هدف خلق فضاهای کارآمد و چشم نواز، ضمن الهام گرفتن از بناهای سهل و ممتنع کویر مرکزی ایران، همواره الگوهای معماری نوین را چراغ راه خود قرار می دهد.
این شرکت با بهره گیری از پرسنلی خلاق و نخبه در عرصه ی معماری و عمران، از آغاز تا سرانجام پروژه های عمرانی را به صورت تخصصی به عهده می گیرد.
مهندسان برج سازان پارسیان به ساخت و ساز به عنوان فرآیندی برای آفرینش اثر هنری نگاه می کنند و در این رهگذر از هیچ کوششی برای به وجود آوردن بناهای کارآمد، بهینه و فاخر دریغ نمی نمایند. این شرکت در کنار تلاش برای رضایتمندی مشتری، مسئولیتی جدی نسبت به صیانت از هویت بافت های شهری و اقلیم بومی برای خود تعریف کرده است.

سوابق طراحی و اجرایی برج سازان پارسیان خود مؤید این نکته است که این شرکت در عین اتخاذ ساز و کارهای اصولی و نظام مند، همواره چشم به ایجاد بناهای متنوع برای سلایق مختلف است. شرکت برج سازان پارسیان با توسعه کادر مجرب خود که اکنون متشکل از تیم معماری، گرافیک، عمران و تیم اقتصادی و تبلیغات است؛ فعالیت خود را فراتر از عرصه معماری تعریف کرده و به موازات انجام پروژه های ساختمانی به فعالیت هایی همچون ارائه سیستم فروش مستقلات مشغول است.
برج سازان پارسیان فارغ از جنبه های تجاری عرصه ی معماری و عمران، با باور به اهمیت فضای کار و زندگی، همواره خود را ملزم به خلق فضاهایی می داندکه عرصه ای برای تعالی روح انسان و ارتقاء نشاط و بهروزی زندگی شهری است.
در نهایت آنچه یکایک اعضای برج سازان پارسیان را گرد هم آورده این باور مشترک است که بناها تنها مشتی خاک و سیمان و فولاد نیستند، بلکه روحی دارند که سلامت و صلابت آن به سلامت و صلابت اجتماع گره خورده است.

خدمات برج سازان پارسیان

بازرگانی

محیطی برای تجارت با سامانه های قانونی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی

مشارکت و سرمایه گذاری

سرمایه گذاری مطمئن در بازار مسکن و ایجاد یک بازار با نوسانات کم

پیمانکاری

تحول سریع پروژه های تکمیل شده در چارچوب بودجه با کیفیت بالا

فضای سبز و محوطه

هنر خلق اتمسفر و ایجاد بستر شاد با فضایی پویا و انعطاف پذیر در روح بخشیدن به اجسام محیط

سازه

مجموعه ای چند عضو متصل برای نگهداری و تحمل مطمئن بارهای وارده ساختمان

معماری و طراحی داخلی

معماری، علم آفرینش فضاست؛فضایی با جاذبه های زیبایی شناسی، دلنشین و کارآمد

اعضای محترم برج سازان پارسیان

 

احمد خانی کهنوئی

عضو هیأت مدیره

محمد حسن پیوندی

مشاور ارشد هیأت مدیره

مهدی حکیمیان

عضو هیأت مدیره

محمد حکیمیان

مدیر پروژه - برج مجلل افرا
Works with AZEXO page builder